Cubase ile Müzik Yapım Atölyesi

2

Müzik yapımına merak salanlar. Müzik yapımını bilip de Cubase’e geçiş yapmak isteyenler. Evinde kendi bestelerini kaydedip bitirmek isteyenler. Çağrımız size!

Modern Müzik Akademisi’ne gelin, Steinberg Eğitmen Sertifikalı hocamız Doruk Somunkıran’dan Cubase ile müzik yapımının temel prensiplerini ve inceliklerini öğrenin. 8 hafta süren bu kurs esnasında MIDI ile altyapı hazırlama (düzenleme), ses (audio) kaydı, yapılan kayıtların işlenmesi (editing), miksleme ve mastering konularına değineceğiz.

Bu kurs başlangıç düzeyinde olup katılımcılarda herhangi bir ön bilgi ve beceri aramıyoruz. Bilgisayar kullanmayı bilmeniz yeterli. Kursu başarıyla tamamlayan öğrenciler Steinberg tarafından verilen Kullanıcı Sertifikasını almaya hak kazanıyorlar. Ayrıca öğrencilerimiz Steinberg’in Türkiye dağıtımcısı olan Compel’den Cubase’in son sürümünü indirimli alma fırsatını yakalıyorlar.

Eğitime devam etmek isteyen öğrencilerimiz için Cubase ile İleri Düzeyde Müzik Prodüksiyonu programımız da var.

(Ders saatleri ve ücret konusunda lütfen Modern Müzik Akademisi’yle temasa geçin.)

Berklee College of Music mezunu olan Doruk Somunkıran, çalışmalarını İstanbul'da sürdürmektedir. Steinberg ve Avid firmalarının sertifikalı eğitmenidir.
Paylaş

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here